NASZ UCZEŃ – JAKUB KANDORA PIERWSZY W POLSCE W KONKURSIE SYNAPSIK MEN

Uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w XIII edycji wiosna 2021 Ogólnopolskiego Konkursu SYNAPSIK MEN.

Konkurs polegał na pisemnym rozwiązaniu testu, na który składały się pytania obejmujące cztery obszary tematyczne: polonistyczny, przyrodniczy, matematyczny oraz pytania sprawdzające wiedzę z zakresu języka angielskiego.

Zwycięzcą tego konkursu został uczeń klasy III b- Jakub Kandora, który uzyskał 100 % punktów i zdobył I miejsce w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z Jakuba.

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znaleźli się jeszcze trzej uczniowie naszej szkoły:

Martyna Grabowska z klasy IIa

Marcin Seget z klasy IIb

Adrian Dąbrowski z klasy IIIa

Uczniowie Ci rozwiązali test uzyskując ponad 90% punktów i  uplasowali się na VI miejscu w Polsce. Gratulujemy naszym OMNIBUSOM i życzymy dalszych sukcesów!!!