XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W SZACHACH >>>

28-10-2018
UKS Karb, MDK nr 2 w Bytomiu oraz OSiR Bytom zapraszają na turniej szachowy z okacji 11 listopada...
...CEL ZAWODÓW:   Popularyzacja i upowszechnianie gry w szachy szkół podstawowych.

UCZESTNICY ZAWODÓW:   Uczniowie szkół podstawowych / dziewczęta i chłopcy. KLAS I-III ; IV-VIII - maksymalna ilość uczniów z jednej szkoły - 10 osób

MIEJSCE i TERMIN ZAWODÓW:   Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu- Karbiu, 41-906 Bytom, ul. Ks.J.Popiełuszki 9, tel. 32-281-21-73

14.11.2018 ŚRODA   GODZINA 8.45

WARUNKI UCZESTNICTWA:   Zgłoszenia w dniu turnieju do godziny 8.4.

SYSTEM ROZGRYWE:   Siedem rund systemem szwajcarskim, tempo 15 min. dla zawodnika.

KRYTERIA USTALANIA MIEJSC:   Suma zdobytych punktów, w razie tej samej ilości punktów punktacja pomocnicza - Bucholz

NAGRODY:   Puchary oraz nagrody rzeczowe w kategorii wiekowych klas I-III,  klasy  IV-VI  oraz klasy VII-VIII dziewcząt i chłopców.

WYPOSAŻENIE:   Sprzęt do gry zapewnia organizator.

UWAGI KOŃCOWE:   W turnieju obowiązują przepisy gry Polskiego Związku Szachowego. Organizatorzy zastrzegają możliwość ewentualnych zmian w regulaminie co zostanie ogłoszone na odprawie technicznej.

UCZNIOWIE ZAINTERESOWANI UDZIAŁEM W WW. ZAWODACH ZGŁASZAJĄ TO DO 13 LISTOPADA BR. W SEKRETARIACIE NASZEJ SZKOŁY.