"REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ" >>>

28-10-2018
   W piątek, 9 listopada 2018 roku o godzinie 11.11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nasza szkoła weźmie udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”...

...wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

Wszystkie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe, które zgłoszą swój udział w „Rekordzie dla Niepodległej”, otrzymają pamiątkowe dyplomy. Podsumowanie akcji nastąpi w piątek 9 listopada br. Pani Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej zachęca młodzież i nauczycieli do dokumentowania bicia „Rekordu dla Niepodległej” i umieszczanie zdjęć oraz filmów z akcji na swoich stronach internetowych oraz profilach na portalach społecznościowych z wykorzystaniem #RekordDlaNiepodległej. Pani Minister chciałaby, aby ten wyjątkowy dzień zapisał się w historii każdego przedszkola, szkoły i placówki oświatowej jako pamiątka dla przyszłych pokoleń.