KONKURS NA MASKOTKĘ >>>

13-01-2019
   MDK nr 1 w Bytomiu zaprasza Uczniów Naszej Szkoły do udziału
w Konkursie na maskotkę Akademii Hegemon...

...Dzieci uwielbiają się ruszać. Ich chęć do zdobywania przestrzeni i aktywnej zabawy jest niepohamowana. Kto może powstrzymać młodego człowieka od nieustannego poruszania się, wspinania, zaglądania, turlania, kopania, kręcenia, skakania. My nie tłumimy tej naturalnej potrzeby. My ją podsycamy i rozwijamy!

Co daje nam sport?

Wzmacnia ciało, hartuje, uczy pokory, sprawia przyjemność, wycisza,  dodaje pewności siebie, zmienia walkę w zdrową rywalizację.

Łącząc kulturalną i artystyczną działalność MDK nr 1 w Bytomiu ze sportową energią emitowaną przez Akademię Hegemon, stworzyliśmy regulamin konkursu na projekt maskotki. Stwórzcie swojego sportowego Hegemonka, pamiętajcie jednak, że ćwiczy on jogę, rugby i biega! Możecie się o tym dowiedzieć ze strony www.akademiahegemon.pl. Jeśli chcecie zobaczyć adeptów Akademii
w trakcie zajęć – możecie wziąć udział w ich treningach. Zachęcamy do zapoznania się z tematem, zanim zaprojektujecie Hegemonka.

Konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.

Termin: 7-28 stycznia 2019 r.

Prace przyjmują p. Barbara Piwowarczyk, p. Katarzyna Maśnica, p. Mariola Mieszko, p. Magdalena Karcz

REGULAMIN (Z KARTĄ ZGŁOSZENIA)