PROGRAM STYPENDIALNY HORYZONTY >>>

10-03-2019
   Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rusza
z dziewiątą już REKRUTACJĄ do programu stypendialnego. Program Stypendialny Horyzonty oferuje wsparcie uczniom z całej Polski...
...którzy chcą mieszkać w dużym mieście oraz zdobywać w nim wiedzę
i doświadczenia. Umożliwiamy stypendystom naukę w najciekawszych liceach
i technikach w kraju, tworzymy przestrzeń do rozwoju osobistego w szkole i poza szkołą.

Nad stypendystami czuwa zespół Fundacji EFC oraz wykwalifikowani koordynatorzy. Podopieczni Fundacji są traktowani poważnie i po partnersku, mają wpływ na kształt oferowanego wsparcia. W trudnych sytuacjach nigdy nie są sami. Wspólnie spędzają letnie i zimowe wakacje oraz biorą udział w warsztatach.

Stypendium to też wsparcie materialne na czas nauki w liceum czy technikum. Pokrywamy koszty związane z mieszkaniem w bursie, wyżywieniem, opłatami szkolnymi, zakupem podręczników czy nauką języka. Nasze wsparcie to także finansowanie pasji takich, jak nauka rysunku czy nurkowania. Ale Horyzonty to również zobowiązanie ze strony uczestników programu do wspierania innych poprzez wspólne organizowanie projektów społecznych czy choćby pomaganie młodszym koleżankom i kolegom.

Przede wszystkim nasi stypendyści lubią się i wspierają. Tworzą zżytą społeczność, w której każdy znajdzie dla siebie miejsce.

NAJWAŻNIEJSZE DATY:

• Od 15ego lutego do 31ego marca: wypełniacie formularz zgłoszeniowy online na naszej stronie internetowej, www.efc.edu.pl.
  • 15ego kwietnia: ogłaszamy wyniki I etapu rekrutacji. Osoby zakwalifikowane otrzymają wszelkie informacje mailem, a wybranych kandydatów odwiedzą w ich miejscu zamieszkania koordynatorzy regionalni z naszej Fundacji.
  • 15ego czerwca: publikujemy ostateczne wyniki rekrutacji na naszej stronie.

Więcej informacji: tel. +48 606495670, e-mail biuro@efc.edu.pl