PROGRAM STYPENDIALNY LIFE PLAN >>>

07-04-2019
   Fundacja Marka Kamińskiego rozpoczęła kolejną edycję programu Life Plan. Ruszył konkurs, w którym wyłonimy grupę uczestników do programu stypendialnego Life Plan 2019...
...Life Plan to 8-miesięczny program rozwojowo-motywacyjny oparty o metodę Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Life Plan przeznaczony jest dla ambitnych nastolatków w wieku 14 – 17 lat, którzy w czasie jego trwania poznają metodę Biegun i nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im się realizować. Celem programu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów.

W załączniku - plakat konkursowy. Wszelkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia kandydata w konkursie znajdują się na stronie http://marekkaminski.com/zgloszenia/