KARATE TRADYCYJNE >>>

15-09-2019
   Klub mistrzów świata poszukuje młodych talentów!

We wrześniu trwają zapisy do sekcji początkujących bytomskiego klubu karate tradycyjnego MUKS Bytom. Grupy są zarówno dla dzieci, jak
i dorosłych...

...Karate to najbardziej popularna na świecie sztuka walki (ok. 100 milionów ćwiczących). Pochodzi z Japonii, uczy samoobrony, dyscypliny, odwagi, koncentracji oraz szacunku do siebie i innych. Bardzo wszechstronnie rozwija ludzkie ciało, zapobiega wadom postawy i otyłości.

MUKS działa w Bytomiu od 1993 roku, założycielem i głównym instruktorem klubu jest sensei Janusz Sowa, 6 dan – instruktor i sędzia międzynarodowy Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, prezes Śląskiego Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego, trener Kadry Narodowej Juniorów PZKT.  Co roku ćwiczy z nami kilkaset osób – dorośli, młodzież i dzieci. Klub posiada licencję PZKT, organizuje egzaminy, seminaria, obozy i zawody. Reprezentanci naszego klubu do tej pory zdobyli 86 medali Mistrzostw Polski, 20 medali Mistrzostw Europy i 26 medali Mistrzostw świata, spośród nich wywodzą się nasi pozostali instruktorzy.

Zapisy do sekcji początkujących trwają do końca września, jednak im szybciej tym więcej można się nauczyć. Prowadzimy treningi w 5 miejscach w Bytomiu (Szombierki, Centrum, Łagiewniki). Dokładny grafik i  miejsca zajęć można znaleźć na www.karatebytom.pl

Zapraszamy do wspaniałej sportowej przygody!