WYJAZD ZDROWOTNY >>>

23-12-2019
OFERTA DLA DZIECI NA WYJAZD ZDROWOTNY w terminie  20.01 - 08.02.2020. Zapraszamy dzieci do Ośrodka Leczniczo -Rehabilitacyjnego ,,BUCZE" w Górkach Wielkich k/ Brennej...
...(16 km od Bielska Białej)na turnus zdrowotny refundowany przez NFZ. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-17 lat ,ze schorzeniami dróg oddechowych oraz celem diagnostyki układu oddechowego.
W trakcie pobytu dzieci korzystają z zabiegów:inhalacje,masaże,hydromasaże,itp.
dzieci mające wady postawy- z gimnastyki korekcyjnej .NOWOŚĆ!- Co drugi dzień haloterapia.
Jeden taki seans = trzy dni nad morzem.Z seansów korzystają wszystkie dzieci (co drugi dzień).
oferujemy testy skórne,badania spirometryczne,diagnostykę badań laboratoryjnych.
Podczas pobytu dzieci realizują obowiązek szkolny.Po zakończonym turnusie oceny wysyłamy do szkoły.
W okresie ,kiedy dziecko jest w Ośrodku macierzysta szkoła nie wpisuje absencji.
Dzieci przebywające na leczeniu i diagnostyce zakwaterowane są w pokojach 3 osobowych ,posiadamy nowoczesne węzły sanitarne,oraz świetlice dzienne.Dzieci objęte są całodobową opieką lekarską, pielęgniarską. W godz.6-22 -opiekę sprawują także opiekunowie grup.
Wyżywienie pełne-śniadanie,obiad (dwa dania),podwieczorek,kolacja.
Proponujemy  atrakcje np.wycieczkę do Wytwórni Filmów Rysunkowych Bolka i Lolka w Bielsku Białej lub wycieczkę na skocznię Małysza.całodniowa wycieczka do Chaty Chlebowej i naukę wypiekania chleba.
Wszelkich informacji udziela koordynator wyjazdu Ewa Kłosińska tel. 507 081 748.
Opłata organizacyjna wynosi  290  zł . Przywozimy i odwozimy dzieci autokarem.
Konieczne jest skierowanie od lekarza POZ wystawione na kuponie lub na druku skierowania do szpitala ( nie skierowanie do sanatorium)
W nagłówku nazwa naszego ośrodka lub skierowanie na rehabilitację pulmonologiczną.
Dgn. Astma oskrzelowa J 45,
lub : podejrzenie astmy oskrzelowej ,częste zapalenie oskrzeli,inf .dolnych dróg oddechowych,inf .dróg oddechowych z wywiadu, stan po zapaleniu płuc.(jedno z w/w rozpoznań)plus schorzenie współistniejące-jeśli jest. skierowanie ma być wypisane przez lekarza pediatrę w por D.lub alergologa,pulmonologa.
Wszelkie dodatkowe informacje udzielane telefonicznie 507 081 748
                                                                                                                      Ewa Kłosińska