WYJĄTKOWY KONCERT W BYTOMSKIM CENTRUM KULTURY >>>

27-02-2020
   Szanowni Państwo,
28 lutego br.  o g. 18.00, w najbliższy piątek serdecznie zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury.
WYJĄTKOWY KONCERT w Beceku to wydarzenie pn. "MAM TALENT" dla Marty Konik 🧡, która mieszka w Radzionkowie, a do szkoły chodzi
w Bytomiu...
 ...‼️Trudny czas choroby rozpoczął się dla niej 1,5 roku temu. Po kilku operacjach
i długim okresie diagnozowania stwierdzono nowotwór - tłuszczakomięsak śluzowaty. Bardzo rzadki. Kolejny etap leczenia to lek nowej generacji – Trabektedyna, która daje szansę Marcie na życie.
MARTA 🧡 w tym roku będzie miała 17 lat i chce znów jeździć na desce snowbordowej, pójść do szkoły, zatańczyć w zespole folklorystycznym i tak po prostu BYĆ TU i TERAZ, ZWYCZAJNIE ŻYĆ.
Marta ma niezwykłą Rodzinę - zaangażowanych w społeczność lokalną Rodziców, Tatę, który biega, Mamę, która z niezwykłą pieczołowitością prowadzi instytucję kultury w Radzionkowie i sama wielokrotnie pomagała innym, wyjątkowego Brata, który też zmaga się z zupełnie inną chorobą. Marta ma wspaniałych przyjaciół. Ale w takich historiach potrzebna jest i konieczna Szanowni Państwo Wasza - Nasza pomoc🧡.
Podczas koncertu wystąpią goście o wyjątkowych talentach. Wielu z nich brało udział w lokalnych oraz ogólnopolskich konkursach takich jak "Mam talent" czy "The Voice o Poland". W tym dniu będziemy świadkami różnych pokazów umiejętności, zaprezentują się m.in.: Dominika Dudek – gimnastyka artystyczna na kole, Dominika Świerad- gimnastyka artystyczna na linach, Bartek Gawęcki – tancerz “Power of Diversity”, hip-hop solo, Darek Kołodziejczyk - rekordzista, Guinnessa w żonglerce piłkarskiej, Patryk Werajtis – układanie kostki Rubika na czas, Weronika Kowolik – finalistka 17 edycji „Jeśli potrafisz pchaj się na afisz”, Krzysztof Drabik - mistrz Europy i vice mistrz Pucharu Świata w sztuce barmańskiej flair, uczestnik programu „Mam talent”; Marta Śrutwa – finalistka programu „Mam Talent”, Werbaliści – Orkiestra Państwowych Szkół Budowlanych , Górnicza Orkiestra Dęta z Bytomia - uczestnicy programu „Mam talent”, Ewelina Cassette oraz Paweł Harańczyk – z VII edycji programu „The Voice of Poland”, będą także na scenie towarzyszyły Ewelinie Cassette – uczestniczki Feriady Artystycznej 2020 Weronika Kowolik, Ola Markwica, Ola Białas, Paulina Wanot. Chór nauczycieli Smoleniacy
w występie przygotowanym specjalnie dla Marty, Małgorzata i Daniel Nowak – śpiewający duet rodzinny, Gabriela Silva – charyzmatyczna sopranistka, której mistrzowsko akompaniuje Katarzyna Makowska.
🧡 TO BĘDZIE PRZYJEMNY, POKAZOWY WIECZÓR, PEŁEN ATRAKCJI, RADOŚCI I ZABAWY ORAZ WZRUSZEŃ. WIECZÓR PEŁEN DOBRA. Dołóżcie swoją cegiełkę i obecność. Zapraszamy ! Bądźcie Państwo z nami 🧡!
Bilety do nabycia on-line na stronie Bytomskiego Centrum Kultury - www.becek.pl bądź w kasie Beceku (można wesprzeć Martę przychodząc i kupując bilet na każdą kieszeń - każdy może sam wybrać od 10 do 100 zł). Liczy się obecność i chęć pomocy. Wszystkie pieniądze z biletów i cegiełek przeznaczamy na leczenie Marty. Wszyscy wykonawcy występują całkowicie charytatywnie.
Chciałabym w szczególności poprosić o zaangażowanie i zaprosić młodzież
z bytomskich szkół,  w tym I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia, IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, II Liceum Ogólnokształcące oraz  młodzież  ze szkół średnich i podstawowych - taki wieczór jest jeden - właśnie dla Marty, Waszej koleżanki - zachęcamy aby być, specjalny bilet - cegiełka 10 zł do nabycia od 25 lutego. Zaangażujmy się  w ten sposób.
Kontakt:  Bytomskie Centrum Kultury  www.becek.pl
Tel.  32/ 389 31 09 w. 101
E-mail: info@becek.pl
Zachęcamy do zakupu biletów on-line lub bezpośrednio w kasie Beceku przy Pl. Karin Stanek 1.
Kasa czynna od poniedziałku do piątku: 8.30 - 20.00.
Wszelkich informacji udzielą pracownicy kasy biletowej oraz  Działu Marketingu i PR.

Z wyrazami szacunku,

Krystyna Jankowiak-Markwica