XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MODELARSKI >>>

01-03-2020
   Sekcja modelarska Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu serdecznie zaprasza  do wzięcia udziału w XVI  MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU MODELARSKIM  BYTOM 2020, który odbędzie się w dniach 14-15 MARCA 2020r....
...w Hali Sportowej  „Na Skarpie”  ul. Frycza Modrzewskiego 5a w Bytomiu.
Dziedzina aktywności, jaką jest modelarstwo to wciąż niezwykle ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla ludzi w każdym wieku. Modelarstwo redukcyjne, którego promocją przede wszystkim zajmuje się nasz Festiwal polega na tworzeniu głównie statycznych modeli- pojazdów, samolotów, okrętów, czy postaci, z niebywałą wręcz precyzją i wyobraźnią. Choć może się wydawać, że hobby to w erze komputerów i Internetu jest nieco zapomniane, zdanie zmienia każdy, kto odwiedził choć raz progi naszej imprezy organizowanej w Bytomiu od 2003 roku.
Festiwal  nasz  to największa tego typu impreza w Polsce oraz olbrzymia halowa wystawa urozmaicona w  pokazy grup rekonstrukcyjnych, pojazdów militarnych, warsztatów  sklejania modeli na żywo oraz wielu innych atrakcji dla całej rodziny.
Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strona festiwalu http://bytom-model-festiwal.pl/ za pośrednictwem której można zarejestrować się do zawodów.