OŚRODEK LECZNICZO-REHABILITACYJNY "BUCZE" >>>

25-06-2020
   "Zapraszamy dzieci do Ośrodka Leczniczo -Rehabilitacyjnego ,,BUCZE" w Górkach Wielkich k/Brennej,
(16 km od Bielska Białej) na turnus zdrowotny refundowany przez NFZ...
...Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-17 lat, ze schorzeniami dróg oddechowych oraz celem diagnostyki układu oddechowego.
W trakcie pobytu dzieci korzystają z zabiegów: inhalacje, masaże, hydromasaże, itp. dzieci mające wady postawy - z gimnastyki korekcyjnej. NOWOŚĆ! - Co drugi dzień haloterapia. Jeden taki seans = trzy dni nad morzem. Z seansów korzystają wszystkie dzieci (co drugi dzień). Oferujemy testy skórne, badania spirometryczne, diagnostykę badań laboratoryjnych.
Dzieci przebywające na leczeniu i diagnostyce zakwaterowane są w pokojach
3 osobowych, posiadamy nowoczesne węzły sanitarne oraz świetlice dzienne. Dzieci objęte są całodobową opieką lekarską, pielęgniarską. W godz.6-22 - opiekę sprawują także opiekunowie grup.
Wyżywienie pełne-śniadanie, obiad (dwa dania), podwieczorek, kolacja.
Wszelkich informacji udziela koordynator wyjazdu Ewa Kłosińska tel. 507 081 748.
Opłata organizacyjna wynosi  380 zł. Przywozimy i odwozimy dzieci autokarem.
Turnusy:
               2) 13.07 - 01.08.2020
               3) 03.08 - 22.08 2020
               4) 24.08 - 12.09 2020
Konieczne jest skierowanie od lekarza POZ wystawione na kuponie lub na druku skierowania do szpitala (nie skierowanie do sanatorium).
W nagłówku nazwa naszego ośrodka lub skierowanie na rehabilitację pulmonologiczną.
Dgn. Astma oskrzelowa J 45
lub: podejrzenie astmy oskrzelowej, częste zapalenie oskrzeli, inf. dolnych dróg oddechowych, inf. dróg oddechowych z wywiadu, stan po zapaleniu płuc (jedno z w/w rozpoznań) plus schorzenie współistniejące - jeśli jest. Skierowanie ma być wypisane przez lekarza pediatrę w por D. lub alergologa, pulmonologa.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane telefonicznie 507 081 748"