E-WARSZTATY "ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ" >>>

19-07-2020
   "Dzień dobry.
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy, mającej na celu zwiększenie szans dzieci na naukę programowania, niezależnie od ich miejsca zamieszkania...
...Potrzebujemy wsparcia na gruncie informacyjnym, aby dotrzeć do jak największej ilości zainteresowanych słuchaczy.
Organizujemy drugą edycję damrowych e-warsztatów Zaprogramuj Swoją Przyszłość. Począwszy od września, startujemy z zupełnie bezpłatnymi kursami programowania dla każdego dziecka, które zapisze się na nie w trakcie trwania rekrutacji. W tej chwili gwarantujemy 1500 miejsc dla uczniów w wieku 11-18 lat.
W zamian za umieszczenie odpowiednich informacji w Państwa mediach, na stronie kursów i zapisów umieścimy informację
o wspierających nas partnerach. Jednak przede wszystkim będą mieli Państwo okazję, wnieś olbrzymi wkład w organizację wyjątkowych metod nauczania, dostępnych
bezpłatnie dla każdego zainteresowanego dziecka.
Mamy nadzieję, iż rozumieją Państwo potrzebę wprowadzania do codziennej edukacji nowoczesnych rozwiązań, a tym samym wspierają możliwości rozwoju najmłodszych w regionie . To oni za jakiś czas będą fundamentami dalszego technologicznego rozwoju zarówno lokalnego, jak i całego świata.
Wstępnie prosimy o informację, czy będą Państwo zainteresowani udostępnieniem na przełomie lipca i sierpnia informacji dotyczących naszego projektu. Te przekażemy na kilka dni przed startem rekrutacji.
Poniżej mała infografika przedstawiająca wyniki pierwszej edycji warsztatów z serii Zaprogramuj Swoją Przyszłość".

Zespół Zaprogramowani.com