GRA MIEJSKA "KORFANTORIUM" >>>

13-09-2020
   To będzie fajna rozrywka, pełna emocji i niespodzianek. 19 września Instytut Korfantego zaprasza do drużynowego udziału w „korFANtorium”, grze miejskiej, zorganizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem Szlakiem Kobiet oraz wolontariuszami z gliwickich i katowickich szkół...
... "korFANtorium”, organizowane jest w ramach kolejnej edycji EDD, czyli Europejskich Dni Dziedzictwa, w tym roku przebiegających pod hasłem „Moja droga”.

Gra zorganizowana jest z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów sanitarnych, będzie w pełni bezpieczna, w punktach gry zapewnimy środki dezynfekcyjne.

Na wszystkich uczestników czekają fantastyczne nagrody i niespodzianki na trasie gry! Patronem medialnym wydarzenia jest Dziennik Zachodni.
Sponsorem nagród Wydawnictwo Sonia Draga.

„korFANtorium” – ZAGRAJ Z NAMI!
W ciągu kilku godzin w atmosferze zabawy i kreatywnej rywalizacji poznacie sylwetkę Wojciecha Korfantego, ale także Katowice sprzed wieku, a wszystko to chodząc, biegając, jeżdżąc rowerem, lub komunikacją miejską po Katowicach. Gra polega na znalezieniu różnych punktów w śródmieściu, wykonaniu zaleconych zadań. Im dokładniej, tym lepiej, gdyż punktowana będzie jakość wykonania poleceń, ilość odnalezionych miejsc na trasie gry oraz czas przybycia na metę.
Regulamin gry dostępny jest tu:
KIEDY?
19 września (sobota)
Zbiórka: od 10.00 (ul. Teatralna 4, sala konferencyjna, I piętro)
Start gry terenowej o 11.00, zakończenie o 14.00 (do 14.00 – najpóźniej – trzeba się zgłosić na mecie).
14.00-14.30 chwila oddechu
Rozdawanie nagród od 14.30
Uroczyste zakończenie o 15.00.

GDZIE?
W Katowicach. Start i meta na Teatralnej 4 (Instytut Korfantego)
POTRZEBUJESZ DODATKOWEJ MOTYWACJI...?
Dla 3 najlepszych drużyn mamy dodatkowe nagrody-niespodzianki!
DLA KOGO?
Nie ma ograniczeń. Rodziny, grupy znajomych, pary, seniorzy i dzieci.
Samodzielnie można wziąć udział w grze od 16 roku życia. W każdej drużynie musi być jedna osoba pełnoletnia.
SPRZĘT?
Konieczne jest, aby choć jedna osoba w grupie miała dostęp do sieci oraz aparat fotograficzny w telefonie, na wszelki wypadek powerbank. Resztę rekwizytów otrzymacie od nas
ILE TO KOSZTUJE?
0 PLNJ. ZERO. (serio!)

ILE MOŻE BYĆ OSÓB W DRUŻYNIE?
Rejestrujemy grupy od 2 do 5 osób.
ZAPISY?
Aby wziąć udział w grze konieczne jest uformowanie własnej drużyny i wcześniejsze zapisanie jej do gry poprzez zgłoszenie wysłane na adres: gra.korfantorium@instytutkorfantego.pl
Uwaga: Prawidłowe zgłoszenie zawiera:
1. wymyśloną własną nazwę drużyny;
2. imiona i nazwiska członków drużyny;
3. oświadczenie osoby pełnoletniej, które zawiera – indywidualną zgodę osoby pełnoletniej na przetwarzanie danych osobowych (dot. to każdego członka drużyny), zgodę na nieodpłatne udostępnienie wizerunku oraz jego przetwarzanie, akceptację regulaminu.
4. oświadczenie – zgodę opiekuna osoby niepełnoletniej
5. oświadczenie dot stanu zdrowia (w załączniku – Covid wraz z klauzulą)

Skany oświadczeń można wysłać mailem na powyższy adres, albo dostarczyć oryginały do organizatora najpóźniej w dniu gry.
Dokumenty można pobrać tu:

Przydatna informacja: w weekendy parkowanie w Katowicach jest bezpłatne.

W razie dodatkowych pytań, prosimy dzwonić pod nr 609 677 874

Odsłona gry na Facebook: