"ŁAGIEWNIKI CHODŹCIE NA BOISKO, BO INTERNET TO NIE WSZYSTKO" >>>

04-10-2020

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Niepedagogiczni,
Dzięki Bytomskiemu Budżetowi Obywatelskiemu to mieszkańcy decydują
o tym, na co przeznaczyć część budżetu Bytomia. To właśnie bytomianie są autorami projektów, które wpłynęły do BO_Bytom. To także bytomianie zadecydują,...

...które z 26 zakwalifikowanych pomysłów warto zrealizować. Do wydania w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego mamy pulę ponad 4,7 mln zł!

Głosowanie w formie elektronicznej w ramach #BO_Bytom potrwa od godziny 8.00 dnia 24 września do godziny 20.00 dnia 8 października 2020 r.

Zapraszam Państwa do głosowania na projekt zgłoszony przez Szkołę Podstawową nr 27 w Bytomiu „ŁAGIEWNIKI CHODŹCIE NA BOISKO, BO INTERNET TO NIE WSZYSTKO” – projekt nr 14, w ramach którego planowane jest wybudowanie wielofunkcyjnego placu zabaw na terenie szkoły – dostępnego dla wszystkich dzieci. Każdy głos jest bardzo ważny.

Głosować można TYLKO w formie elektronicznej poprzez stronę bo.bytom.pl

Pozdrawiam serdecznie.

Danuta Zemela