"ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!" >>>

08-11-2020
   Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, realizowanym przez Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach pt.:  „Zostań Świętym Mikołajem!”.
Udział w konkursie jest bezpłatny i mogą w nim wziąć udział dzieci w wieku 7-15 lat...
...Zwycięzcy konkursu wskażą Domy Dziecka, do których przekazane zostaną nagrody, ufundowane przez Legendię Śląskie Wesołe Miasteczko oraz Laserhous - Laserowe Centrum Rozrywki.

Zadanie konkursowe na temat: „Ja też mogę zostać Świętym Mikołajem”, polega na:

- przygotowaniu rysunku - przez dzieci w wieku 7-9 lat
- napisaniu opowiadania/komiksu/wiersza. Wypowiedź literacka powinna mieć minimum 1 stronę formatu A-4, może być pisana na komputerze (plik WORD lub PDF, czcionka Times New Roman 12) lub ręcznie.

Nagrodami w Konkursie są: voucher do Legendii Śląskie Wesołe Miasteczko oraz voucher Lasehouse Laserowe Centrum Rozrywki. Vouchery
upoważniają do wejścia osób ze wskazanego przez Zwycięzcę konkursu domu dziecka wraz z opiekunami, w sezonie 2021. Zwycięzcy konkursu otrzymają również voucher na bezpłatne wejście dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci, do wykorzystania
w sezonie 2021.

Zachęcamy do odczytania przez wychowawców klas listu skierowanego bezpośrednio do dzieci (w załączeniu).

Serdecznie zapraszamy!

LIST DO DZIECI