Szkoła Podstawowa nr 28
im. Królowej Jadwigi w Bytomiu
           
 
DOKUMENTY SZKOLNE
OGŁOSZENIA  !
O SZKOLE
KADRA SZKOŁY
WYDARZENIA szkolne i nie tylko
Z ŻYCIA KLAS
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
KALENDARZ R. SZK. 2019/2020
DLA RODZICÓW
"PRZYJACIEL SZKOŁY"
ORGANIZACJE SZKOLNE
POMOC psychologiczno-pedagogiczna i logopedyczna
PROJEKTY I PROGRAMY
BIBLIOTEKA
ŚWIETLICA SZKOLNA
STOŁÓWKA
NASZE SUKCESY
"PAŹ KRÓLOWEJ JADWIGI"
PETYCJE
KONTAKT
MAPA STRONY
RODO
   
 
STRONA GŁÓWNA

 


"PODRÓŻE Z UNILUDKIEM" >>>

06-12-2020
   Drodzy Rodzice!
Dzięki uprzejmości szkoły otrzymaliśmy możliwość kontaktu
z Państwem i możemy zaproponować Państwa dzieciom zabawę edukacyjną. UNICEF Polska rozpoczyna akcję „Podróże z UNILudkiem”, dedykowaną dzieciom...
UNICEF - dla każdego dziecka
 

Drodzy Rodzice!

Dzięki uprzejmości szkoły otrzymaliśmy możliwość kontaktu z Państwem i możemy zaproponować Państwa dzieciom zabawę edukacyjną. UNICEF Polska rozpoczyna akcję „Podróże z UNILudkiem”, dedykowaną dzieciom. Akcja ma na celu przybliżenie dzieciom w Polsce ciekawych miejsc i obyczajów społeczności na świecie. Wierzymy, że Państwa dzieci chętnie dowiedzą się, jak żyją ich równieśnicy w innych krajach, w jakich domach mieszkają, jaka przyroda ich otacza, jak się bawią. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę, raz w miesiącu będziemy przesyłać Państwu mail z interesującymi zdjęciami wraz z opowieścią dla Państwa dzieci. Będą też mogły poszukać na zdjęciach UNILudka. Kto wie, może uda im się go wypatrzeć? Na koniec zabawy zaproponujemy dzieciom udział w konkursie.


„Podróże z UNILudkiem” umożliwią Państwu spędzenie z dzieckiem wspólnych chwil na poznawaniu świata w łatwy i przyjemny sposób. Nie będzie to wymagać od Państwa dodatkowego wysiłku. Dostarczymy materiały, których przeczytanie sprawi - mamy nadzieje - radość Państwu i dzieciom. Oczywiście mogą Państwo także przesłać materiały UNICEF Polska bezpośrednio na skrzynkę mailową swoich dzieci.

 

Jeżeli chcą Państwo umożliwić dzieciom udział we wspólnej zabawie, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, aby wyrazić zgodę na opisane działanie.

Serdecznie dziękujemy! Już nie możemy doczekać się wspólnej zabawy!

Jeśli pragną sie Państwo z nami skontaktować w sprawie projektu, zapraszamy: ponadczasowi@unicef.pl

Pozdrawiamy!


 
Copyright (c) 2019 Szkoła Podstawowa nr 28 w Bytomiu Łagiewnikach