Szkoła Podstawowa nr 28
im. Królowej Jadwigi w Bytomiu
     
 
OGŁOSZENIA  !
O SZKOLE
KADRA SZKOŁY
DOKUMENTY SZKOLNE
WYDARZENIA szkolne i nie tylko
Z ŻYCIA KLAS
KRONIKA ZIELONEJ SZKOŁY 2018
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
KALENDARZ R. SZK. 2018/2019
DLA RODZICÓW
"PRZYJACIEL SZKOŁY"
ORGANIZACJE SZKOLNE
POMOC psychologiczno-pedagogiczna i logopedyczna
PROJEKTY I PROGRAMY
BIBLIOTEKA
ŚWIETLICA SZKOLNA
STOŁÓWKA
NASZE SUKCESY
"PAŹ KRÓLOWEJ JADWIGI"
KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
KRONIKA
DLA NAUCZYCIELI
PUBLIKACJE
PETYCJE
LINKI
KONTAKT
MAPA STRONY
   
 




STRONA GŁÓWNA

 
Sportowiec Roku

Nasze sukcesy

KONKURS "SPORTOWIEC ROKU" (od 2017/2018)

REGULAMIN

 

Uczennice z najwyższą liczbą punktów (zgodnie z regulaminem) na dzień 18.01.2019 r. (min. 91 punktów)

4b: Lena Szarek, Alicja Rudowska, Patrycja Rabiej
5a: Dominika Belka, Daria Król
6b: Kinga Czornik, Natalia Wójcik; 6c: Milena Małota, Patrycja Sokołowska, Alicja Tatar, Dorota Rak, Oliwia Kowol
7a: Laura Szarek, Dorota Knura, Martyna Zielonka; 7b: Lilianna Wojtal, Agata Anszczak, Agnieszka Rabiej
8a: Sylwia Pałek, Natalia Kulik

Uczniowie z najwyższą liczbą punktów (zgodnie z regulaminem) na dzień 18.01.2019 r. (min. 87 punktów)

4a: Bartosz Jankowski, Tomasz Nowak, Franciszek Warda; 4b: Szymon Posz, Krzysztof Ratyński, Rafał Wantuch
5a: Kacper Pilarczyk, Martyn Knop
6a: Łukasz Suwada; 6b: Kajetan Prysak, Janusz Wojtal, Kacper Karcz; 6c: Mateusz Jankowski, Filip Książek, Daniel Rak
7a: Dawid Marchewka, Szymon Sprutta; 7b: Paweł Kęsik
8a: Olaf Włodara, Jakub Goj, Mateusz Golor


 

 

Laureaci 2017/ 2018 (kursywą sukcesy w związku z trenowaną dyscypliną sportową poza szkołą):

V miejsce –      Sylwia Pałek (7a) 7 m. w Bytomiu indywidualnie w crossie wiosennym (bieg przełajowy na 1400 m), 5 rekordów szkoły [bieg na 50 m, bieg na 800 m, bieg – test Coopera, bieg zwinnościowy 4 x 10 m, w konkursie „minutka” bieg z kozłowaniem piłki do koszykówki]

                        Kacper Karcz (5b) 3 m. w Bytomiu w badmintonie, 5 m. w Bytomiu w minisiatkówce

IV miejsce -     Dorota Rak (5c) 1 m. w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, 1 m. w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski Cheerleaderek, 1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek

                        Olaf Włodara (7a) 6 m. w Mistrzostwach Polski w hokeju na lodzie, rekord szkoły w biegu na 1000 m

III miejsce -   Milena Małota (5c) 1 m. w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, 1 m. w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski Cheerleaderek, 1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek

                        Jakub Kiedos (5c) 2 m. w Bytomiu w siatkówce plażowej, 3 m. w Bytomiu w badmintonie, 5 m. w Bytomiu w minisiatkówce

II miejsce -     Oliwia Kowol (5c) 1 m. w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, 1 m. w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski Cheerleaderek, 2 m. w Pucharze Polski w aerobiku sportowym, 2 m. w Akademickim Pucharze Małopolski
w aerobiku sportowym,
1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek

                        Mateusz Golor (7a) 4 m. w wojewódzkich zawodach karate, 4 m. w Bytomiu w siatkówce plażowej,
2 rekordy szkoły [próba gibkości – skłon tułowia w przód, w konkursie „minutka” podbicia piłki do siatkówki oburącz sposobem górnym]

SPORTOWIEC ROKU (oboje niezwykle wszechstronni!)

                Laura Szarek (6c) 1 m. w Mistrzostwach Polski w rugby, 1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek, rekord szkoły
w próbie siły mięśni brzucha

                (ponadto tańczyła hip-hop i walca angielskiego u p. Mileny Dzieniszewskiej, grała w reprezentacji minisiatkówki)

                Adam Wiśniewski (5c) 3 m. w Bytomiu w sztafetowych biegach przełajowych, 3 m. w Bytomiu w badmintonie, 5 m. w Bytomiu indywidualnie w crossie wiosennym (bieg przełajowy na 710 m), 5 m. w Bytomiu w minisiatkówce

                (ponadto trenował i grał w rugby, grał w reprezentacji piłki nożnej)


 
Copyright (c) 2017 Szkoła Podstawowa nr 28 w Bytomiu Łagiewnikach