Szkoła Podstawowa nr 28
im. Królowej Jadwigi w Bytomiu
     
 
OGŁOSZENIA  !
O SZKOLE
KADRA SZKOŁY
DOKUMENTY SZKOLNE
WYDARZENIA szkolne i nie tylko
Z ŻYCIA KLAS
KRONIKA ZIELONEJ SZKOŁY 2018
PLAN LEKCJI
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW
KALENDARZ R. SZK. 2018/2019
DLA RODZICÓW
"PRZYJACIEL SZKOŁY"
ORGANIZACJE SZKOLNE
POMOC psychologiczno-pedagogiczna i logopedyczna
PROJEKTY I PROGRAMY
BIBLIOTEKA
ŚWIETLICA SZKOLNA
STOŁÓWKA
NASZE SUKCESY
"PAŹ KRÓLOWEJ JADWIGI"
KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
KRONIKA
DLA NAUCZYCIELI
PUBLIKACJE
PETYCJE
LINKI
KONTAKT
MAPA STRONY
   
 




STRONA GŁÓWNA

 
Sportowiec Roku

Nasze sukcesy

KONKURS "SPORTOWIEC ROKU" (od 2017/2018)

REGULAMIN


SPORTOWIEC ROKU 2017/2018 w kategorii DZIEWCZĘTA

 Miejsce

 IMIĘ NAZWISKO klasa

 ILOŚĆ PUNKTÓW

 I

 LAURA SZAREK 6c

 425

 II

 OLIWIA KOWOL 5c

 398

 III

 MILENA MAŁOTA 5c

 364

 IV

 DOROTA RAK 5c

 333

 V

 SYLWIA PAŁEK 7a

 292

SPORTOWIEC ROKU 2017/2018 w kategorii CHŁOPCY

 Miejsce

 IMIĘ NAZWISKO klasa

 ILOŚĆ PUNKTÓW

 I

 ADAM WIŚNIEWSKI 5c

 394

 II

 MATEUSZ GOLOR 7a

 339

 III

 JAKUB KIEDOS 5c

 292

 IV

 OLAF WŁODARA 7a

 278

 V

 KACPER KARCZ 5b

 261

 

Laureaci (kursywą sukcesy w związku z trenowaną dyscypliną sportową poza szkołą):

V miejsce –      Sylwia Pałek (7a) 7 m. w Bytomiu indywidualnie w crossie wiosennym (bieg przełajowy na 1400 m), 5 rekordów szkoły [bieg na 50 m, bieg na 800 m, bieg – test Coopera, bieg zwinnościowy 4 x 10 m, w konkursie „minutka” bieg z kozłowaniem piłki do koszykówki]

                        Kacper Karcz (5b) 3 m. w Bytomiu w badmintonie, 5 m. w Bytomiu w minisiatkówce

IV miejsce -     Dorota Rak (5c) 1 m. w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, 1 m. w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski Cheerleaderek, 1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek

                        Olaf Włodara (7a) 6 m. w Mistrzostwach Polski w hokeju na lodzie, rekord szkoły w biegu na 1000 m

III miejsce -   Milena Małota (5c) 1 m. w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, 1 m. w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski Cheerleaderek, 1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek

                        Jakub Kiedos (5c) 2 m. w Bytomiu w siatkówce plażowej, 3 m. w Bytomiu w badmintonie, 5 m. w Bytomiu w minisiatkówce

II miejsce -     Oliwia Kowol (5c) 1 m. w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, 1 m. w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski Cheerleaderek, 2 m. w Pucharze Polski w aerobiku sportowym, 2 m. w Akademickim Pucharze Małopolski
w aerobiku sportowym,
1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek

                        Mateusz Golor (7a) 4 m. w wojewódzkich zawodach karate, 4 m. w Bytomiu w siatkówce plażowej,
2 rekordy szkoły [próba gibkości – skłon tułowia w przód, w konkursie „minutka” podbicia piłki do siatkówki oburącz sposobem górnym]

SPORTOWIEC ROKU (oboje niezwykle wszechstronni!)

                Laura Szarek (6c) 1 m. w Mistrzostwach Polski w rugby, 1 m. w Bytomskim Turnieju Cheerleaderek, rekord szkoły
w próbie siły mięśni brzucha

                (ponadto tańczyła hip-hop i walca angielskiego u p. Mileny Dzieniszewskiej, grała w reprezentacji minisiatkówki)

                Adam Wiśniewski (5c) 3 m. w Bytomiu w sztafetowych biegach przełajowych, 3 m. w Bytomiu w badmintonie, 5 m. w Bytomiu indywidualnie w crossie wiosennym (bieg przełajowy na 710 m), 5 m. w Bytomiu w minisiatkówce

                (ponadto trenował i grał w rugby, grał w reprezentacji piłki nożnej)


 
Copyright (c) 2017 Szkoła Podstawowa nr 28 w Bytomiu Łagiewnikach