O szkole

Wstępując w progi naszej szkoły każde dziecko czuje się dobrze, gdyż otaczamy je szczególną opieką i troską. Staramy się rozwijać
zdolności i umiejętności każdego ucznia na miarę jego możliwości.

Naczelnym mottem szkoły jest nieustanna dbałość o wszechstronny rozwój dzieci.
Doskonale przygotowani do swej roli nauczyciele dają im wsparcie, poczucie bezpieczeństwa i warunki do rozwijania zdolności i talentów. Uczniowie, oprócz edukacji prowadzonej na wysokim poziomie, mają zapewnioną opiekę do późnych godzin wieczornych. Nauczyciele rozwijają uzdolnienia artystyczne wychowanków prowadząc koła: sportowe, informatyczne, artystyczne, muzyczne, plastyczne i językowe.

Nasza szkoła jest miejscem, do którego chętnie wszyscy wracają,
bo tu jak mówią: "rozwijają się przyjaźnie na całe życie".

Dlaczego My?

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu GWARANTUJE:

• BEZPIECZEŃSTWO  (obiekt zamknięty, monitorowany, dozorowany, zamykane szatnie, bezpłatna opieka w ramach świetlicy szkolnej od godz. 630 do 1600 oraz świetlicy socjoterapeutycznej od godz. 1600
    do 1900 (pn-cz), atestowany sprzęt i wyposażenie pomieszczeń, higienistka)
  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ  (wysoko wykwalifikowana kadra wprowadzająca innowacje pedagogiczne stwarzające warunki wszechstronnego rozwoju dziecka, kreatywności, ciekawości poznawczej i otwartości na wiedzę, własna kuchnia serwująca smaczne i zdrowe posiłki, zajęcia wspierające dla rodziców)
  • WSZECHSTRONNY ROZWÓJ  (ciekawa oferta zajęć dodatkowych dostosowanych do potrzeb dzieci, koła rozwijające kompetencje matematyczne, językowe, wspierające rozwój uczniów, sportowe, kształtujące wrażliwość artystyczną, organizacja ciekawych
    wyjść i wycieczek, zajęcia w terenie, stały dostęp do specjalistów - pedagoga, psychologa i logopedy)
  • NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE  (tablice interaktywne, nowoczesne środki dydaktyczne wspomagające rozwój dziecka, dobrze wyposażone sale lekcyjne z kącikami relaksacyjnymi, sala
    komputerowa i gimnastyczna, biblioteka z ciekawym
    księgozbiorem i kącikiem czytelniczo-medialnym)

PRZYJDŹ!     ZOBACZ...
A ZOSTANIESZ, BO U NAS KAŻDY DZIEŃ TWOJEGO DZIECKA BĘDZIE RADOSNĄ PRZYGODĄ!