KARATE

Klub karate tradycyjnego MUKS Bytom zaprasza na treningi w Waszej szkole!
Treningi karate w Szkole Podstawowej nr 28 od 2017 roku prowadzone są przez klub karate MUKS Bytom. Klub działa w Bytomiu od 26 lat, realizując zajęcia rekreacyjne oraz przygotowując do startów w zawodach. Wychowankowie Klubu są zdobywcami medali mistrzostw Polski, Europy i świata. Wśród medalistów są także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 28. W szkole prowadzone są treningi dla początkujących i zaawansowanych. Dla chętnych organizujemy także wyjazdy na obozy, oraz egzaminy na kolejne „pasy”. Treningi prowadzi sensei Maria Wysogląd, 3 dan. Sensei Maria jest licencjonowanym instruktorem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, medalistką mistrzostw świata i Polski oraz absolwentką kierunku fizjoterapia AWF Katowice.
Szczegóły dotyczące treningów oraz zapisów znajdą Państwo na www.karatebytom.pl lub pod numerem telefonu 723-908-771

Karate jest japońską sztuką walki, która wszechstronnie rozwija ludzkie ciało, podczas treningów uczymy się dyscypliny, cierpliwości, dążenia do celu i pokonywania słabości.

Karate jest dla wszystkich – dziewcząt i chłopców, młodszych i starszych. Co roku w naszym klubie ćwiczy kilkaset osób od przedszkolaków do seniorów.

Tak, nasz klub posiada licencję Polskiego Związku Karate Tradycyjnego i organizuje egzaminy na kolejne stopnie uczniowskie oraz zawody regionalne i międzynarodowe. Co roku zawodnicy naszego klubu zdobywają medale na mistrzostwach Polski, Europy i świata.

Na początek wystarczy wygodny stój sportowy, po pewnym czasie warto zaopatrzyć się w karate-gi, czyli stój do ćwiczenia karate.

Jeśli chcesz się rozwijać, znaleźć dla siebie pasję, poznać nowych kolegów, wyjeżdżać na obozy sportowe, startować w zawodach lub po prostu nabyć trochę sprawności karate jest dla Ciebie! Przyjdź na pierwszy trening i się przekonaj.