ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE Z SIATKÓWKI

Zajęcia pozalekcyjne o charakterze sportowo-rekreacyjnym z siatkówki, są lubianą formą aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zajęcia te m.in. wspomagają harmonijny rozwój psychofizyczny uczniów, rozwijają umiejętność pracy w zespole oraz poczucie odpowiedzialności za swoje działania i wynik drużyny, umożliwiają doskonalenie, a także wykazanie się sprawnością fizyczną i umiejętnościami, zwiększają poczucie własnej wartości, a jednocześnie kształtują postawy samodyscypliny i współzawodnictwa zgodnego z zasadami „fair play”.

Zajęcia są przeznaczone dla uczniów klas VI-VIII. W tematyce, poza przygotowaniem motorycznym, elementami technicznymi, taktycznymi i przepisami gry w mini-siatkówkę i siatkówkę, znajduje się też siatkówka plażowa, zabawy ruchowe, a także różnego rodzaju gry i zabawy z wykorzystaniem piłek.
Zajęcia są prowadzone w ramach Programu Ministerstwa Sportu „Szkolny Klub Sportowy” - dwa razy w tygodniu przez godzinę zegarową.

UWAGA: W czasie pandemii i nauki zdalnej, terminy i zasady uczestnictwa w programie ulegają zmianom!
Więcej informacji udziela prowadząca – Katarzyna Kaczyńska.

UWAGA!

5 maja 2021 – wznowienie zajęć w sali gimnastycznej!!!

Zapraszam już w środę (5 maja) o 14:30.

 

Kolejne zajęcia będą się odbywać

w PIĄTKI o 14.30 oraz WTORKI o 15.30.

ZAPRASZAM!   =D

Accessibility