KOŁO CHEERLEADEREK

Zajęcia przy muzyce są doskonałym sposobem przeżywania i przekazywania emocji, formą fizycznego i psychicznego odreagowania oraz okazją do zabawy i odprężenia. Umożliwiają regenerację sił oraz podniesienie elastyczności i gibkości całego ciała. Wyrabiają poczucie rytmu, słuchu, swobody i płynności ruchów.
Zajęcia cheerleaders to połączenie tańca i gimnastyki, a momentami nawet akrobatyki.

Szkolne cheerleaderki biorą praktyczny udział w wielu imprezach i festynach środowiskowych, nabywając przy tym umiejętności pokonywania nieśmiałości i tremy.
Cheerleaderki z Naszej Szkoły w przeszłości były wielokrotnymi laureatkami Bytomskiego Turnieju Cheerleaderek organizowanego przez SP nr 45.

Zajęcia odbywają się zwykle raz w tygodniu przez godzinę lekcyjną. W okresie przygotowawczym do występu – częściej: dwa, a czasem trzy razy w tygodniu.

UWAGA: W czasie pandemii i nauki zdalnej zajęcia są zawieszone.
Więcej informacji udziela prowadząca – Katarzyna Kaczyńska.