Pomoc psychologiczno-pedagogiczna i logopedyczna

INFORMACJE OGÓLNE

Gabinet pedagogiczno – psychologiczny w Szkole Podstawowej 28 w Bytomiu oferuje wsparcie dla uczniów, ich rodziny oraz społeczności lokalnej. Wspomagamy rozwój emocjonalny, psychoruchowy i edukacyjny. Dbamy o dobre samopoczucie i wspieramy w sytuacjach trudnych dla ucznia. Prowadzimy zajęcia psychoedukacyjne z zakresu koordynacji wzrokowo – ruchowej, koncentracji uwagi, myślenia logicznego i analitycznego. Z nami każdy uczeń może porozmawiać w chwilach, gdy tego potrzebuje. Staramy się dotrzeć do przyczyn problemów ucznia i rodzin, by jak najwłaściwiej pomóc i wesprzeć terapeutycznie.

Nasi uczniowie mogą liczyć na pomoc specjalistów:

Oferujemy w szczególności pomoc w zakresie:

Ponadto oferujemy:

Zawsze możesz na nas liczyć! Czekamy na Ciebie!

PEDAGOG SZKOLNY
mgr Agata Dancewicz-Dragon

GODZINY PRACY

PSYCHOLOG SZKOLNY
mgr Sonia Jarzombek-Ziemiańska

GODZINY PRACY
ŚRODA
10:50-15:50

Przyjdź, jeśli:

LOGOPEDA
mgr Marzena Fryszkiewicz

przyjmuje
w czwartki w godz. 10:45 - 16:15
w piątki w godz. 9:45 - 14:15

Accessibility