Szanowni Rodzice Sześciolatków!
Jeśli szukacie szkoły, w której Wasze dziecko rozwijać się będzie harmonijnie i w zgodzie z jego własną naturą, to zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 40.

Zapisy do klasy pierwszej trwają od 8 marca do 7 maja 2021 r.
Sekretariat szkoły jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.
Wniosek można pobrać ze strony internetowej szkoły: www.szkola28online.bytom.pl (STREFA RODZICA – REKRUTACJA) lub odebrać osobiście w sekretariacie i wypełnić na miejscu.

Danuta Zemela - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu

REKRUTACJA 2021/2022

Szanowni Rodzice!!!
Serdecznie zapraszamy rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów na spotkanie,
które odbędzie się
8 czerwca br. o godzinie 16.30
w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu.

Ze względu na reżim sanitarny, prosimy o przybycie jednego przedstawiciela każdego dziecka.
Poniżej zamieszczamy listę uczniów zakwalifikowanych do klasy pierwszej.
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY PIERWSZEJ

Szanowni Rodzice,

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń 21 maja 2021 r.
Proszę w okresie od 24 maja do 28 maja 2021 roku potwierdzić wolę przyjęcia kandydata do klasy pierwszej w postaci pisemnego oświadczenia.
Dyrektor Szkoły Danuta Zemela

Oświadczenie do pobrania:
Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do klasy pierwszej

REKRUTACJA 2021/2022

Przedstawiamy Państwu komunikat z terminami postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022 wraz z wnioskami.