WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ” PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO ” PODRÓŻE MAŁE I DUŻE”
Cieszymy się, że aż 4 naszych uczniów zostało nagrodzonych w miejskim konkursie plastycznym „Podróże małe i duże” zorganizowanym przez Hufiec ZHP Bytom. Jak podają organizatorzy konkurs cieszył się dużym zaangażowaniem, ponieważ spłynęło aż 67 prac.
Wszystkie prace były wyeksponowane podczas Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Marynistycznej „Szturmwał” w Państwowcyh Szkołach Budownictwa w Bytomiu, w dniu 8 października. W głosowaniu na najładniejszą pracę wzięła udział publiczność FESTIWALU. Znalezienie się w gronie laureatów było nie lada osiągnięciem. Tym bardziej gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie.


Kategoria wiekowa klasy 1-4

I miejsce:
Nadia Goman z PWD SP 3
II miejsce:
Kacper Banaś z PWD SP 3
III miejsce:
ex aequo
Bartosz Biskup z PWD SP 28
Kamil Golec z PWD SP 23
Wyróżnienie:
ex aequo
Agnieszka Patoń z PWD SP 44
Amelia Suchanek z PWD SP 28


Kategoria wiekowa klasy 5-8

I miejsce:
Zuzanna Szuta z PWD SP 28
II miejsce:
Kamil Piasecki z PWD Harce
III miejsce:
Dominik Tworek z PWD SP 28
Accessibility