I Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
Fundacja Druga Droga Mistrza zaprasza do wzięcia udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Sporcie!
Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Test jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.
Co to za konkurs?
I Narodowy Konkurs Wiedzy o Sporcie to test wiedzy o największych sukcesach w historii polskiego sportu, ale także o różnych aspektach z polskim sportem związanych. Zawiera łącznie 600 pytań, przygotowanych we współpracy z Katedrą Nauk
Humanistycznych i Społecznych Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
 
Co trzeba zrobić:
Etap I – trwa od 22 października do 22 listopada – wejdź na stronę  www.drugadrogamistrza.pl  kliknij w link:  https://drugadrogamistrza.pl/i-narodowy-test-wiedzy-o-sporcie  –> Wypełnij formularz i rozpocznij test.
Ten etap wyłoni 30 finalistów w każdej z grup wiekowych, którzy spotkają się w  3 grudnia 2021 r w hali „Spartakus” w Grójcu podczas II etapu. Ranking będzie można śledzić na bieżąco na stronie Fundacji Druga Droga Mistrza.
W  II etapie każdy z finalistów będzie musiał odpowiedzieć na 30 (grupa młodsza) i 50 (grupa starsza) pytań, a na zwycięzców czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także  spotkanie z wybitnymi sportowcami, więc nie zabraknie również czasu na rozmowy i sportowe opowieści.
 
Partnerami testu są:  TVP Sport, Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz  Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”.
 
Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową 🙂 oraz do udostępnienia plakatu na stronie internetowej Waszej szkoły 🙂
Powodzenia!
Paulina Kabańska
Wiceprezes Fundacji Druga Droga Mistrza
ul. Władysława Korotyńskiego 24 lok. 53

02-123 Warszawa
KRS: 0000877524


Accessibility