WYRÓŻNIENIA W I EDYCJI BYTOMSKIEJ OLIMPIADY SPORTOWEJ

 

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Przyjazna Ósemka oraz Szkoła Podstawowa nr 21 im. Józefa Lompy w Bytomiu. Wydarzenie organizowane było we współpracy z Wydziałem Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Bytomiu, który wsparł działanie finansowo w ramach realizacji zadania publicznego –  Wspieranie
i upowszechnianie kultury fizycznej w 2021 roku.
W rozgrywkach wzięło udział 20 drużyn dwuosobowych z bytomskim szkół podstawowych. Uczniowie rywalizowali w dziewięciu konkurencjach: piłkarzyki, skok z miejsca, wyścig dużych stóp, skakanka, rzut w stół, przenoszenie piłek, rzut woreczkiem, tor przeszkód, rzut do kosza.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Arndt i Jan Łoś z klasy II a zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy naszym sportowcom!

W ramach Olimpiady odbył się również MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „Ulubiona dyscyplina sportowa”. Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac plastycznych. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Antoni Warda z klasy II a
Damian Stypa, Marcin Seget i Małgorzata Kiedos z klasy III b.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

 


Accessibility