Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego dla klas 1-3

W piątek 25 marca 2022 odbył się w naszej szkole Konkurs ortograficzny, który stanowił eliminacje do etapu miejskiego.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Martyna Grabowska 3a
II miejsce – Małgorzata Kiedos 3b
III miejsce – Julia Arndt      2a
Zwycięzca szkolnego etapu będzie reprezentował naszą szkołę w Konkursie miejskim” As ortografii” ,
którego finał odbędzie się 27 kwietnia b. r.

Bardzo dziękujemy uczniom klas II-III naszej szkoły za udział w konkursie „Mistrz ortografii”. Uczniowie musieli zmierzyć się z ortograficznymi „chaszczami”, które czyhały na nich w tekście dyktanda, rebusach  oraz innych zadaniach. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy ortograficznej i do wzięcia udziału w następnych edycjach konkursu.

Duże podziękowania należą się Martynce Grabowskiej z klasy 3a, która reprezentowała nasza szkołę w zmaganiach miejskich. Poziom uczestników konkursu był bardzo wyrównany.