Mamy kolejne medale sportowe!!!

W miniony weekend – 4 czerwca –  nasi młodzi sportowcy walczyli na różnych arenach sportowych. Szymon Mika z klasy 3a brał udział w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Bielsku Białej na 300 metrów. Osiągnął rekord życiowy w swojej kategorii wiekowej.55,67sekund. Szymon uprawia biegi i  lekkoatletykę już od jakiegoś czasu i ma na swoim koncie całkiem sporo sukcesów.  Gratulujemy formy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

Tego samego dnia nasi mali judocy rywalizowali w ramach Śląskiej Ligi Judo w Radzionkowie. Tym razem Lena Kiełkucka z klasy 3 a  i Jakub Kandora z klasy 4b wygrali wszystkie walki w swojej grupie  i zdobyli złote medale! W tych samych zawodach debiutował brat Kuby – Jaś z klasy 1a i zdobył on 3 miejsce.
Gratulujemy!!!

Accessibility