Mamy dwa I miejsca w I Bytomskim Festiwalu Sztuki „Otuleni jesienią”

I Bytomski Festiwal Sztuki „Otuleni jesienią” zorganizowany przez SP 47 w Bytomiu pod patronatem Pałacu w Miechowicach
zainteresował wielu uczniów szkół  podstawowych z Bytomia oraz solistów ze szkoły muzycznej.
Uczniowie mieli okazję pokazać na scenie swoje talenty wokalne w piosenkach o tematyce jesiennej.

Wykonawcy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, tym bardziej cieszymy się z dużego sukcesu – I miejsca Julii Wieczorek – uczennicy klasy 6a, która zachwyciła jurorów piosenką „O deszczu, jesieni i …” do której muzykę napisała Anna Ozner, a piękne słowa Celina Smędra.

W ramach festiwalu oprócz konkursu muzycznego odbył się również konkurs plastyczny, w którym nasza uczennica – Natalia Domin również z klasy 6a zdobyła I miejsce.
Jej pracę oraz prace innych nagrodzonych można było podziwiać na wystawie zorganizowanej przez organizatorów w ramach festynu pn. „Dzień kartofla”.

Gratulujemy sukcesów naszym utalentowanym uczennicom!