OBCHODY DNIA PRAW DZIECI

21 listopada świętowaliśmy Prawa Dzieci, ustanowione w 1989 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych.
Uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły uczestniczyli w krótkim apelu, podczas którego przedstawiciele SU zaprezentowali Prawa Dziecka.
W ubiorze dominował kolor niebieski aby okazać solidarność z dziećmi krajów, w których Prawa Dzieci są łamane.
Kulminacyjnym punktem był kiermasz charytatywny zorganizowany przez całą społeczność szkolną.
Całkowity dochód ze sprzedaży słodkości zostanie przeznaczony dla chorej na nowotwór dziewczynki oraz dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych w szpitalach.
Z całego serca dziękujemy rodzicom,uczniom i nauczycielom za wsparcie tak szlachetnej inicjatywy.
Razem możemy więcej❤