ZACHĘCAMY DO ODWIEDZANIA STRONY MADEINBYTOM.PL

Strona internetowa www.madeinbytom.pl działa już od pół roku.
Platforma ta promuje potencjał bytomskiej kultury i gromadzi informacje o wydarzeniach kulturalnych w jednym miejscu.
Projekt zrealizowano dzięki zaangażowaniu: Bytomskiego Centrum Kultury, Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark, Centrum Sztuki Współczesnej Kronika, Pałacu w Miechowicach, Młodzieżowego Domu Kultury nr 1, Młodzieżowego Domu Kultury nr 2, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Muzeum Górnośląskiego, Opery Śląskiej, Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego / Wydziału Teatru Tańca, Miasta Bytom.
Projekt promuje koncerty, projekcje filmowe, spotkania z twórcami i artystami – jednym zdaniem, to co warto w Bytomiu zobaczyć, w czym warto wziąć udział.
Informacje umieszczone na stronie są aktualne, a skoncentrowanie oferty w jednym miejscu daje możliwość szybszego odnalezienia informacji, a nawet zakupu biletów. Platforma jest również przystosowana dla użytkowników mobilnych, można korzystać z niej w każdym miejscu o każdym czasie.
Bezpośredni link do strony: https://madeinbytom.pl/
Oferta miejskich instytucji kultury skierowana jest do najmłodszych mieszkańców, młodzieży, ale także do dorosłych i seniorów.
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA, ODWIEDZANIA I UCZESTNICZENIA W WYDARZENIACH REALIZOWANYCH PRZEZ INSTYTUCJE KULTURY ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZYM MIEŚCIE 🙂
Accessibility