GŁOSUJMY NA NASZ PROJEKT!!!

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Zagłosujcie na projekt „Łagiewniki na 5!”, który podlega głosowaniu w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego 2022.

Od Waszego zaangażowania i dobrej woli, zależy czy zostanie wybudowany plac zabaw dla Waszych dzieci, na terenach zielonych przy szkole.

Bytom, 16 września 2021 r.

KO.0008.1.2021

Prezydent Bytomia

na podstawie § 8 Zarządzenia nr 172/21 z dnia 28 kwietnia 2021 roku
podaje do publicznej wiadomości wykaz projektów, które zostaną poddane pod głosowanie w ramach
Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego 2022

Projekty od 500.000 zł do 2.000.000 zł

37 Łagiewniki na 5! 500 000 zł W ramach projektu planowane jest wykonanie zadań inwestycyjnych w następujących lokalizacjach:
Przedszkole Miejskie nr 48: wymiana istniejącego ogrodzenia zewnętrznego od strony parku Amendy (105 m), naprawa murów oporowych, roboty towarzyszące, wykonanie dokumentacji projektowej.
Niepubliczny Żłobek Bajkowa Przystań: budowa placu zabaw dla dzieci w wieku do 3 lat (zestaw zabawowy metalowy dla maluchów,
2 bujaki na sprężynie, piaskownica, regulamin placu zabaw, ławki
z oparciem 2 szt., kosz na śmieci), ogrodzenie zewnętrzne (125m) + furtka, nawierzchnia bezpieczna – maty przerostowe (80 m2), lampa solarna, prace ziemne, system monitoringu, wykonanie dokumentacji projektowej.
Szkoła Podstawowa nr 28: budowa placu zabaw (urządzenia linarne, zestaw sprawnościowy, huśtawka podwójna, regulamin placu zabaw, ławki z oparciem 4 szt., kosz na śmieci, lampa solarna, nawierzchnia bezpieczna – maty przerostowe, wykonanie dokumentacji projektowej.
Przedszkole Miejskie nr 45:
montaż ogrodzenia wraz z furtką
i bramą, system monitoringu, lampa solarna, nawierzchnia bezpieczna – maty przerostowe, doposażenie placu zabaw
w urządzenia zabawowe + mała architektura (karuzela, huśtawki
na sprężynach, domek, zestaw zabawowy, piaskownica, ławki, kosze na śmieci, regulamin placu zabaw, stoliczek dla dzieci, wykonanie trawników, prace demontażowe.
Budowa tężni solankowej na Amendach: budowa, transport oraz montaż Tężni Solankowej o wymiarach: wysokość 3 m, szerokość 1,5 m, długość 2 m, zakup oraz położenie płytek chodnikowych wraz z obrzeżami, zakup oraz montaż 4 ławek.

Głosowanie w ramach tegorocznej edycji Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się od 27 września do 11 października 2021 r.

Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną – za pośrednictwem strony internetowej www.bo.bytom.pl. Należy skorzystać z elektronicznego formularza do głosowania, wypełnić wszystkie wymagane pola i podać swój numer telefonu komórkowego.

Aby potwierdzić głos, w formularzu należy podać kod weryfikacyjny wysłany bezpłatnie SMS-em.

Uwaga! Na jeden numer telefonu może przyjść maksymalnie 5 kodów do głosowania
co oznacza, że z tego samego numeru zagłosować może do pięciu osób (np. z rodziny, znajomych).

Można zagłosować w Szkole Podstawowej nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu.

Zapraszamy!!!

Liczymy na Wasze wsparcie. Bez Was to się nie uda.

Danuta Zemela dyrektor szkoły