Julia Wieczorek laureatką w okręgowym etapie 6. edycji konkursu “List do Taty”

 

Julia Wieczorek laureatką w okręgowym etapie 6. edycji konkursu “List do Taty”!!!

 

 

Poznaliśmy zwycięzców etapu okręgowego 6. edycji konkursu “List do Taty” organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, której członkiem jest senator RP Halina Bieda. Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Tegoroczna edycja konkursu “List do Taty” adresowanego do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych stała się okazją do podkreślenia ważnej roli ojca lub opiekuna
w życiu dziecka, a tym samym do promowania dojrzałego i odpowiedzialnego ojcostwa.  Zadaniem uczniów było napisanie pracy na temat „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata”.

Z naszej placówki do konkursu zgłoszono 6 bardzo ciekawych prac. W „Liście do TATY”, uczniowie pokazali ojców dających poczucie bezpieczeństwa, siły, mądrości, pewności siebie, współuczestniczących w wychowaniu swych dzieci. Ojców kochających, zaradnych, mądrych, dowcipnych, ale i wymagających.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy 20 października  z rąk pani senator RP  Haliny Biedy odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. W gronie naszych uczniów znaleźli się:

Wiktoria Belka, Natalia Domin,  Emilia Kiedos, Jagoda Poterejko, Julia Wieczorek z klasy 5 a oraz Michał Kiełkucki z klasy 5 b

Cieszymy się z wyróżnienia  Julii Wieczorek, która jako jedyna z całego okręgu została  laureatką konkursu „List do Taty”,  a  pracę jej zakwalifikowano   do etapu ogólnopolskiego.

Nagrodą dodatkową za zwycięstwo w etapie okręgowym jest wyjazd laureata i ojca do Senatu RP na uroczystość ogłoszenia wyników konkursu na zaproszenie i koszt senatora – organizatora konkursu.

Trzymamy kciuki za Julię w następnym etapie!

Wszystkim DZIECIOM gratulujemy WSPANIAŁYCH OJCÓW, OJCOM zaś gratulujemy tak WSPANIAŁYCH DZIECI.

Niech  sukces Julii  oraz zaangażowanie pozostałych uczestników będą inspiracją i motywacją dla innych uczniów do sięgania po najwyższe laury.   

Accessibility