WIELKI SUKCES HUBERTA STOLARSKIEGO W XXV JUBILEUSZOWYM KONKURSIE POLSKIEJ POEZJI RELIGIJNEJ „PIERŚCIEŃ ŚWIĘTEJ KINGI”

WIELKI  SUKCES  HUBERTA STOLARSKIEGO
W XXV J
UBILEUSZOWYM KONKURSIE POLSKIEJ POEZJI RELIGIJNEJ „PIERŚCIEŃ ŚWIĘTEJ KINGI”

16 grudnia 2021r. w Kopalni Soli w Bochni odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień świętej Kingi”. Do finału dostał się Hubert Stolarski z klasy IIa, który w eliminacjach rejonowych w Bytomiu zajął II miejsce oraz Julia Arndt  z klasy IIa, która zajęła miejsce III.
Podczas eliminacji rejonowych pięknie zaprezentowała się również uczennica
klasy II a – Wiktoria Sebesta oraz uczennica klasy V a – Julia Wieczorek, które zdobyły wyróżnienia.
Jednak do Bochni zakwalifikowano tylko laureatów I, II i III miejsc.

Jury w składzie: Małgorzata Broda, poetka i pisarka, animator kultury; Siostra Ines Krawczyk MCh, redaktor naczelna miesięcznika Mały Przewodnik Katolicki; Izabella Michta, poetka i pisarka; Milenia Małecka-Rogal, dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu; Tadeusz Chudecki, aktor teatralny i filmowy po przesłuchaniu 58 finalistów przyznało wyróżnienie naszemu uczniowi
 HUBERTOWI STOLARSKIEMU.

Jesteśmy dumni z Huberta i Julii , bo zaprezentowanie się na ogólnopolskim konkursie jest już ogromnym sukcesem. Hubertowi gratulujemy wyróżnienia.Trzymamy kciuki za ich kolejne występy.

Accessibility