Półkolonie na Skarpie

Szanowni Państwo
Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych Skarpa Bytom organizuje sportowe półkolonie dla dzieci z województwa śląskiego w wieku 6–14 lat.
Zajęcia będą odbywać się w godz. 7:30–17:30 od poniedziałku do piątku
w dwóch terminach: 14.02-18.02 i 21.02-25.02.
W cenie 590 zł w ramach wybranego turnusu dzieci będą miały zapewnione pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek),
10 godzin dziennie zajęć sportowych, kulturalnych i ogólnorozwojowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i prowadzących.

Zajęcia sportowe będą odbywać się w grupach 15-osobowych z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. W codziennym harmonogramie zajęć dominuje główna atrakcja obiektu, czyli największa ścianka wspinaczkowa w Polsce i jedna z najnowocześniejszych w Europie. Oprócz wspinaczki na liście zajęć jest też m.in. piłka nożna, hokej, taniec, gry i zabawy oraz judo. W planach są również wyjścia do kina i teatru oraz zajęcia plastyczne.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące półkolonii oraz zapisów dostępne są pod numerem tel. 577 240 191 w godz. 9-19, a także na stronie WWW: https://www.skarpa.bytom.pl/polkolonie.html oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/454166306170098 .

Accessibility