Bytom Miastem Karate – kolejna edycja

Bytom Miastem Karate

13 marca 2022 r. w bytomskiej Hali „na Skarpie” ul. Modrzewskiego 5a odbędzie się wydarzenie Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego – Bytom Miastem Karate. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Bytomia, niezależnie od tego czy mieli styczność z tą sztuką walki wcześniej. W ramach wydarzenia odbędzie się:
– otwarty trening (dla karateków oraz osób niećwiczących)
– gry i zabawy z animatorem dla dzieci (dla wszystkich)
– konkursy z nagrodami (dla wszystkich)
– zawody (start tylko dla karateków, jako widzowie mogą uczestniczyć wszyscy chętni)
– seminarium (tylko dla karateków)
Trening oraz seminarium poprowadzi sensei Damian Karwacki, 4 DAN, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy, trener kadry narodowej juniorów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz specjalista od treningów motoryki w sztukach walki!

Wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Bytomia jest bezpłatne, obowiązują zapisy online przez stronę www.karatebytom.pl

Accessibility