Webinary dla rodziców i nauczycieli z okazji Dnia Słuchu na Politechnice Śląskiej

Szanowni Państwo, 

 

serdecznie zapraszamy do udziału w webinarach organizowanych w ramach Dnia Słuchu przez Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej oraz Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. Spotkania online odbędą się 3 marca w godz. 09:00–11:45 za pośrednictwem platformy Zoom: 

https://bit.ly/3Hf1cIj  

Identyfikator spotkania: 955 8586 0859 

Kod dostępu: 073041 

 

Tematem webinarów będzie słuch i sprawności słuchowe przedszkolaka oraz ucznia, badania słuchu dzieci, przetwarzanie słuchowe a nauka zdalna. Podane zagadnienia poruszą:  

dr inż. Michał Kręcichwost, Katedra Informatyki i Sztucznej Inteligencji Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej 

dr n. hum. Natalia Moćko, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mysłowicach, 

lic. Agnieszka Pucka, NOZZ All-Medicus Katowice 

 

Program:
09:00 – 09:45
Słuch i sprawności słuchowe – do czego potrzebne maluchowi, przedszkolakowi i uczniowi? – webinar dla rodziców (N. Moćko) 

10:00 – 10:45
Nie taki słuch straszny… Jak, kiedy i co badać? Krótki poradnik na temat badań słuchu. – webinar dla rodziców i nauczycieli (A. Pucka, M. Kręcichwost, N. Moćko) 

11:00 – 11:45
Słuch i przetwarzanie słuchowe a nauka zdalna – co możemy zrobić z tą „pandemią” problemów szkolnych? – webinar dla nauczycieli (N. Moćko, A. Pucka) 

 

Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz rodziców dzieci i młodzieży, a także wszystkich zainteresowanych tematyką badań słuchu do udziału w webinarach, a także do obserwowania strony wydarzenia na Facebooku.

 

Strona www Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej

Strona www Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej

 

Z wyrazami szacunku

Aleksandra Wojaczek  /  samodzielny referent administracyjny

Centrum Popularyzacji Nauki

Accessibility