KOLEJNE SUKCESY RECYTATORSKIE NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „MAŁY” OKR 2022

KOLEJNE SUKCESY RECYTATORSKIE NASZYCH UCZNIÓW
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „MAŁY” OKR  2022

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces
w kolejnym turnieju Ogólnopolskiego  Konkursu „Mały” OKR w edycji on-line.

W kategorii klas 0-III na I miejscu w przesłuchaniach rejonowych uplasowała się Hanna Stolarska z klasy II a, jednocześnie otrzymując  nominację do przesłuchań regionalnych w Katowicach

II miejsce w tej samej kategorii zdobyła Małgorzata Kiedos z klasy IIIb, natomiast na III miejscu uplasował się Hubert Stolarski z klasy II a.

W kategorii klas IV – VI nominację do przesłuchań regionalnych w Katowicach oraz I miejsce zajęła Julia Wieczorek z klasy Va,  natomiast III miejsce – Jagoda Poterejko z klasy Va.

Znamy już wyniki etapu regionalnego, w którym bardzo wysoko została oceniona nasza uczennica z klasy Va – Natalia Domin, zajmując III miejsce. Natalka  rywalizowała z 38 najlepszymi recytatorami z miast naszego województwa.

Gratulujemy naszym wspaniałym recytatorom, którzy już nie po raz pierwszy pokazali swój wielki talent. Jesteśmy z Was dumni!