POMAGAMY I WSPIERAMY

POMAGAMY I WSPIERAMY

Do naszej szkoły w dalszym ciągu napływają nowe dzieci z Ukrainy. Staramy się im zapewnić bezpieczne i przyjazne warunki do nauki i zabawy. Dzięki wsparciu wspaniałych rodziców naszej placówki oraz wszystkim ludziom dobrego serca udaje nam się wyposażać tych uczniów w tornistry
i potrzebne przybory, a nawet odzież. Bywa tak, że dzieci te nie mają nic, dlatego bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za wsparcie.

 

W czwartek – 31 marca 2022r. odbyło się  spotkanie integracyjne, na które zaprosiliśmy naszych uczniów z Ukrainy wraz ze swoimi mamami.  Z  dziećmi i ich opiekunami  spotkała się pani dyrektor Danuta Zemela, która udzielała odpowiedzi na pytania oraz zapewniała o naszej pomocy.
Nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły – zorganizowali wspólne gry i zabawy oraz warsztaty artystyczne.
Dzieci były zadowolone, szybko nawiązały kontakt z uczniami szkoły. Atmosfera sprzyjała wspaniałej zabawie, integracji naszych środowisk oraz szczerej rozmowie. Zaangażowanie wszystkich sprawiło, iż czas spędzony w tym dniu zapisał się
w pamięci całej społeczności szkolnej.

Mamy okazję kolejny raz wspomóc UKRAIŃSKIE RODZINY.
Zapraszamy do naszej szkoły 22 i 25 kwietnia br. w godz. 8.00 – 16.00 na KIERMASZ
zorganizowany właśnie przez RODZINY Z UKRAINY.
W tym czasie przypadają Święta Wielkanocne dla Kościoła Prawosławnego. Pieniądze z tego kiermaszu będą przeznaczone na POMOC UKRAINIE.
Accessibility