IV edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Od 24 sierpnia do 12 września będzie trwało głosowanie w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Wśród zgłoszonych projektów na liście zadań dopuszczonych do głosowania jest projekt Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” pn:

„ZIELONE, ZADBANE I BEZPIECZNE!” – Zakup ogrodowego sprzętu wielofunkcyjnego do obsługi zabytkowego terenu Zespołu Pałacowo – Parkowego w Koszęcinie

Kod Projektu: MBO-0008/P4/22

Jego celem i ideą jest zapewnienie zarówno mieszkańcom Koszęcina jak i wszystkim odwiedzającym zabytkowy kompleks w Koszęcinie ZIELONEJ, ZADBANEJ I BEZPIECZNEJ przestrzeni do odpoczynku i rekreacji.

Zadanie będzie polegało na zakupie profesjonalnego, wielofunkcyjnego traktorka wraz z niezbędnym osprzętem tj. agregatem koszącym do trawy z koszem zbierającym, pługiem do odgarniania śniegu oraz zamiatarką. Będzie on służył właściwemu utrzymaniu terenów zielonych, dróg, alejek, chodników oraz dziedzińca.

Głosowanie odbywa się elektronicznie na portalu bo.slaskie.pl

Głosować może każdy mieszkaniec województwa śląskiego przyznając maksymalnie 6 punktów, 3 punkty w puli REGIO i 3 punkty w puli EKO.

Osoby małoletnie również mogą głosować pod pieczą rodzica lub opiekuna prawnego.

Kompleks Pałacowo – Parkowy to miejsce, z którego wielu z nas mieszkańców często i chętnie korzysta, dlatego sprawmy aby to miejsce zostało ZIELONE, ZADBANE I BEZPIECZNE!

Głosując w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego możemy decydować o przeznaczeniu części wydatków budżetu województwa śląskiego.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie w promocji projektu i zachęcenia mieszkańców województwa śląskiego do głosowania na niego.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o szczegółach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Accessibility