UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Dziś uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.
Na początku Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych,  w tym uczniów klas pierwszych i ich rodziców, rodzeństwo, dziadków i babcie,  życząc wszystkim wielu sukcesów i bardzo dobrych wyników, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci. W drugiej akademii wzięli udział uczniowie klas II – VIII. Krótki program artystyczny został przygotowany przez uczniów klasy III a, III b, IV a, Va, VI a i VI b. Uczniowie zaprezentowali swoje liczne talenty – recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli, a także odnieśli się do rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wybrana specjalnie delegacja zaniosła kwiaty na pomnik poległych w obronie polskich granic pracowników huty Zygmunt.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy radosnego powrotu do szkolnych obowiązków. Niech każdy dzień w szkole będzie dla Was przyjemnością!!!

Accessibility