Zmarła Pani Lucja Izydorczyk – emerytowana nauczycielka naszej szkoły.

 

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 26 października 2022 r. odeszła od nas przeżywszy lat 85 emerytowana nauczycielka języka polskiego –
Pani Lucja Izydorczyk

 

Pani Lucja była wieloletnią nauczycielką języka polskiego w naszej szkole.  Wykształciła i wychowała kilka pokoleń uczniów. Zawsze obowiązkowa, wymagająca, ale też uśmiechnięta i życzliwa. Pozostanie w pamięci społeczności szkolnej jako osoba niezwykle ciepła, skromna, otwarta, pełna zrozumienia dla drugiego człowieka, zaangażowania w swoją pracę.
Wielokrotnie wyróżniana za  wysokie osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

 

Wieczne odpoczywanie racz dać Jej Panie.

Rodzinie i Bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

 

Dyrekcja, nauczyciele i absolwenci
Szkoły Podstawowej nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu

 

Nabożeństwo Żałobne odbędzie się w Domu Żałoby Firma Walicki przy ulicy Piekarskiej 99 w Bytomiu dnia 29.10.2022r. o godz. 13.00, po czym nastąpią uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym przy ul. Powstańców Śląskich
w Bytomiu.

Accessibility