SZKOLNE WIETRZENIE SZAF

SZKOLNE WIETRZENIE SZAF

Planujesz wietrzenie szafy i jesienne porządki?

To dobry moment!

Weź udział w akcji „Wietrzenie szaf”, którą przygotowaliśmy dla Was.

Od 15 do 24 listopada będziecie mogli oddać ubrania
na akcję charytatywną na rzecz szkoły.

Z kolei, od poniedziałku do środy, 28- 30 listopada, będziecie mieli okazję puścić w obieg swoje rzeczy lub kupić coś na nadchodzące sezony.

Wietrzenie szaf jest doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia.
Na szkolnym wietrzeniu szaf ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki dla szkoły. Jeśli idea niemarnowania rzeczy jest Ci bliska to koniecznie skorzystaj z tej akcji charytatywnej. Używane, ale utrzymane w dobrym stanie i kompletne ubrania możesz przynieść do świetlicy do 24 listopada.

Od 28 do 30 listopada od 8.00 do 16.00 będziecie mogli coś kupić lub puścić w obieg własne rzeczy.

wietrzenie szafy – REGULAMIN

 

Accessibility