JULIA WIECZOREK I RAFAŁ WANTUCH – MŁODE TALENTY DOCENIONE PRZEZ JURY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI AUTORSKIEJ

JULIA WIECZOREK I RAFAŁ WANTUCH – MŁODE TALENTY
DOCENIONE PRZEZ JURY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI AUTORSKIEJ

Jesteśmy bardzo dumni z naszych niezwykle utalentowanych uczniów – Rafała Wantucha z klasy 8b, który zajął I miejsce oraz Julii Wieczorek z klasy 6a, która zdobyła miejsce II w  Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskiej. Piosenka autorska czyli taka, której autor tekstu jest również kompozytorem i wykonawcą, to niezwykle trudna sztuka. Jak więc poradzili sobie z tym nasi uczniowie? Oprócz chęci tworzenia, trzeba nie lada talentu, żeby powstał piękny utwór, a Julii i Rafałowi się to udało. W piosenkach przekazali swoje myśli, emocje, spostrzeżenia, osobistą wrażliwość.
Rafał ma już pokaźny zestaw własnej twórczości poetyckiej. Jeden z jego wierszy został doceniony 3 lata temu i został wydrukowany w tomiku poezji dziecięcej.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych twórców.
Gratulujemy wspaniałych występów. Wierzymy, że o talencie Julii i Rafała jeszcze usłyszymy.

Accessibility