Znamy już wyniki szkolnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie.
Serdecznie gratulujemy LAUREATOM miejsc I – III, którzy 1 grudnia 2022r. będą reprezentowali naszą szkołę w etapie regionalnym w MDK nr 1 w Bytomiu.
Już dzisiaj trzymamy za nich kciuki i życzymy im dostania się do etapu FINAŁOWEGO, który odbywać się będzie w Kopalni Soli Bochnia.
25 listopada Jury pod przewodnictwem pani Marii Barbary Kolasy po wysłuchaniu przepięknych recytacji przyznało następujące nagrody i wyróżnienia dla najlepszych z najlepszych recytatorów w trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria I – uczniowie klas 1-3
I miejsce – Hubert Stolarski z klasy 3a
II miejsce – Julia Arndt z klasy 3a
III miejsce – Hanna Stolarska z klasy 3a
Wyróżnienia:
– Julia Ratyńska z klasy 3b
– Wiktoria Sebesta z klasy 3a
– Jan Kandora z klasy 2a
– Kalina Poterejko z klasy 2a

Kategoria II – uczniowie klas 4-6
I miejsce – Emilia Kiedos z klasy 6a
II miejsce – Igor Zakhariia z klasy 4 a, Małgorzata Kiedos z klasy 4a
III miejsce – Natalia Tront z klasy 6a
Wyróżnienia:
– Marcin Seget z klasy 4a
– Jagoda Poterejko z klasy 6a

Kategoria III – uczniowie klas 7 i 8
I miejsce – Rafał Wantuch z klasy 8b

Wszystkim laureatom, którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia, serdecznie gratulujemy!