Nasze dzieci zachwycone warsztatami z kartonu, rozwijającymi kreatywność

Nasze dzieci zachwycone warsztatami z kartonu, rozwijającymi kreatywność.

24 listopada w naszej szkole w ramach realizacji projektu „Usługi społeczne na rzecz ograniczenia skutków kryzysu wywołanego konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy – BYTOM – miasto na prawach powiatu – cz. 1.” odbyły się niezwykłe warsztaty dla dzieci, w czasie których uczestnicy uczyli się podstawowych zagadnień ze stereometrii i geometrii. Rozwijali wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne i tworzyli przy tym rzeczy wyjątkowe.
Warsztaty stały się doskonałym sposobem na twórcze zintegrowanie grupy dzieci polskich i ukraińskich. Pan Szymon Rendchen z firmy NOWEKARTONOWE zapewnił wszystkim wiele atrakcji nie tylko manualnych, ale również muzycznych i sportowych. Dla każdego uczestnika przygotował już wcześniej wycięte i ponacinane modele oraz wszystkie dodatkowe materiały niezbędne do ukończenia projektów. Każdy z uczestników pracował nad swoimi kartonowymi cudami: diamentami, przestrzennymi obrazkami i pudełeczkami.
Popatrzcie sami…

Accessibility