6. EDYCJA ZBIÓRKI ŚWIĄTECZNA ŁAPA

Szanowni Państwo
Zbliża się kolejna edycja zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt pod nazwą „świąteczna ŁAPA” w którą Państwo byli chętnie zaangażowani każdego roku. W tym roku pragniemy również zaprosić całą społeczność szkolną na wspólną i świąteczną akcję.  W tym roku będzie to  pomoc dla zwierząt w formie zrzutki.
Oto oficjalne konto  https://zrzutka.pl/nugj5j na które nauczyciele, pracownicy oraz rodzice uczniów mogą wpłacać środki pieniężne. Po zakończeniu akcji i z zebranych pieniążków zostanie zakupiona z zaprzyjaźnionej hurtowni karma dla psiaków i kotków oraz przekazana bezpośrednio do wybranych schronisk. Zbiórka zostanie potwierdzona wystawieniem przez hurtownię faktury, na kwotę na jaką zostały uzbierany środki pieniężne.
 Każda złotówka będzie miała ogromnie znacznie dla oferowanej pomocy dla zwierząt!
Accessibility