Biesiada ostatkowa u Królowej Jadwigi

Biesiada ostatkowa u Królowej Jadwigi dostarczyła wszystkim wiele radości.
W gościnne progi naszej szkoły zawitali wspaniali goście: pani  Agnieszka Puźlewicz-Kowalczyk  – INSPEKTOR WYDZIAŁU EDUKACJI, która reprezentowała Prezydenta Bytomia, pani Joanna Stępień – RADNA RADY MIEJSKIEJ, pani Bożena Mientus – KOMENDANT HUFCA ZHP w Bytomiu, Dyrektorzy i nauczyciele Placówek Oświatowych: PM 45, PM 48, SP 27, SP 42, wiceprezes STOWARZYSZENIA AKTYWNE ŁAGIEWNIKI – pan Dawid Dąbrowski, przedstawiciele ZWIĄZKU GÓRNOŚLĄZAKÓW, rodzice i dziadkowie. Wszyscy świetnie się bawili podczas wspólnych śpiewów oraz występów naszych MILUSIŃSKICH. Mogliśmy podziwiać PRZEDSZKOLAKÓW z Przedszkola nr 45 i Przedszkola nr 48, którzy przedstawili wspaniałe karnawałowe tańce, UCZNIÓW naszej szkoły, którzy recytowali, śpiewali, tańczyli, grali na bum bum rurkach oraz wystawili krótki spektakl w gwarze śląskiej. Nie zabrakło również występów naszych absolwentów. Pięknie zaprezentowała się  – Alicja, która dała pokaz tańca współczesnego.  Wszystko odbywało się przy pysznych przekąskach, śląskich przyśpiewkach, żartach pań prowadzących i wyśmienitym towarzystwie WAS – naszych gości. Niech dowodem na doskonałą zabawę dzisiaj będą słowa jednej z uczestniczek – „Było czadersko!!!”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Accessibility