Nasza szkoła laureatem konkursu „Zielona Pracownia Projekt 2023”

🍀🌳 Drodzy Uczniowie i Drodzy Rodzice!!! 🌿🍀🌳
Z wielką radością informujemy Was, że nasza szkoła została laureatem konkursu „Zielona Pracownia Projekt 2023”. Jest to już dziewiąta edycja konkursu „Zielona Pracownia_Projekt” skierowanego do szkół podstawowych (klasy 4-8) i średnich z województwa śląskiego. Z 188 zgłoszeń, które w tym roku nadesłano, Jury wyłoniło 79 najbardziej ciekawych i wartościowych projektów zielonych pracowni. Wśród nich znalazł się nasz projekt!
Już w przyszłym roku uczniowie będą mogli uczyć się w nowoczesnej i dobrze wyposażonej pracowni!
Dziękujemy serdecznie panu Łukaszowi Łakomemu, architektowi, który wykonał projekt samej klasopracowni i wszystkim nauczycielom, którzy napisali projekt „Rój pomysłów – doświadczamy, działamy i myślimy ekologicznie” !!!
Accessibility