Ogólnopolska Giełda Pamiątek Sportowych

To będzie jedno z największych wydarzeń na Górnym Śląsku, które z pewnością ucieszy niejednego kibica, ale przede wszystkim kolekcjonerów pamiątek sportowych. W jednym z najnowocześniejszych w Polsce obiektów – Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu już za dwa miesiące, 10 czerwca odbędzie się Ogólnopolska Giełda Pamiątek Sportowych.
Podczas imprezy będzie można nie tylko zobaczyć m.in.: klubowe pamiątki, medale, puchary, odznaki, proporce, plakaty i wiele innych ciekawostek, ale również wymienić się lub kupić atrakcyjne pamiątki sportowe. 🎖🏆 To również okazja dla kolekcjonerów, pasjonatów i miłośników sportu, aby podyskutować o swoich kolekcjach.
Podczas wydarzenia, które zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających będzie bezpłatne, zaplanowano również inne atrakcje, m.in.: gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, zwiedzanie Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów połączone z możliwością zobaczenia Izby Pamięci hokejowej Polonii Bytom. 🏒
Accessibility